چسب کاشی خمیری ساروج

نقد و بررسی

چسب کاشی خمیری ساروج

چسب کاشی خمیری

نوعی چسب خمیری آماده مصرف برای چسباندن انواع کاشی های دیواری در فضای داخلی ساختمان می باشد.


بررسی و معرفی چسب کاشی خمیری ساروج

چسب کاشی خمیری ساروج محصول شرکت تولیدی و شیمیایی ساروج  می باشد این شرکت تولیدکننده چسب های خمیری کاشی و سنگ آنتیک می باشد. ساروج  با تولید انواع چسب های خمیری کاشی و سنگ آنتیک ، چسب های بتن جهت افزایش مقاومت و استحکام بتن همچنین چسب های پودری پرسلانی و چسب های بتن آب بندی برای آببندی استخر ها و جکوزی ها و بهبود مستمر کیفیت این محصولات به فعالیت خود ادامه داده است. این محصول از چسب کاشی های ارزان و با کیفیت بازار محسوب می شود و در بازار کاشی و سرامیک کاملاً شناخته شده می باشد. نصب کاشی و سرامیک در ساختمان با استفاده از چسب کاشی و سرامیک ساروج در مقایسه با دوغاب سیمان و ماسه دارای مزایایی از قبیل کاهش زمان عملیات اجرایی، قدرت چسبندگی بیشتر و کاهش هزینه های اقتصادی می باشد. چسب کاشی پایه سیمانی مخلوطی از سیمان و سنگدانه و افزودنی های پلیمری است که با افزودن آب آماده مصرف می گردد. قیمت چسب کاشی خمیری در مقابل انواع چسب کاشی ارزانتر بوده و بواسطه رعایت استاندارد های تولید معایت چسب کاشی های معمول را ندارد.

خرید چسب کاشی ساروج


هم اکنون امکان فروش آنلاین چسب کاشی خمیری شرکت ساروج  در کنار سایر تجهیزات ساختمانی و مصالح ساختمانی در بازارسفید ممکن گردیده است.

موارد مصرف چسب کاشی خمیری

چسب کاشی خمیری ساروج،برای نصب انواع کاشی و سرامیک بر روی سطوح ( کف و دیوار ) و نیز چسباندن کاشیی روی کاشی مورد استفاده قرار میگیرد.

مواد تشکیل دهنده چسب کاشی

چسب کاشی خمیری ساروج ساخته شده از پلیمرها و ترکیبات هیدروفوبیک است و پیوند تشکیل شده از آن مستحکم بوده و توزیع یکنواختی از تنش فراهم می آورد.

روش مصرف چسب کاشی

چسب خمیری را بر روی سطح مورد نظر (که پیشتر تمیز شده و آلودگی ها از بین رفته است) کشیده و بوسیله کاردک دندانه دار، سطح آن شیار دار شود.
(ضخامت شیار برای کاشی های کوچک حدود نیم سانتی متری و با توجه به نوع کاشی تا حداکثر 1.5 سانتی متر خواهد بود).سطح زیر کار به اندازه ای آغشته به چسب گردد که ظرف حداکثر 20 دقیقه روی آن کاشی شود (در صورت تاخیر در این امر جهت رفع فیلم متشکله در سطح چسب، روی چسب باقی مانده بر سطح کار مجددا کاردک کشیده شود).

بعد از آماده سازی چسب کاشی یا سرامیک را پس از نظافت و پاک کردن گرد و خاک،روی سطح چسب کاری شده، چسبانده شوند،در ادامه، پیشنهاد می شود که یکی از کاشی ها را که به تازگی چسبانده شده است از دیوار جدا کرده و میزان تماس چسب با آن بررسی شود (سطح پشت کاشی باید حداقل 65% آغشته به چسب باشد) در غیر این صورت عمق شیارهای کاردک بیشتر گردد.

میزان مصرف چسب کاشی

با در نظر داشتن سطح زیر کار و همچنین نوع کاشی، 2 تا 3 کیلوگرم برای هر مترمربع.

شرایط و زمان نگهداری چسب کاشی

در ظروف بسته بندی اولیه، در شرایط متعارف محیطی، دور از تغییرات حرارتی، عمر مفید یک سال میباشد.

از مصرف و نگهداری چسب در دمای کمتر از 12 درجه سانتی گراد، خودداری فرمایید.

توصیه های فنی و اجرایی در مصرف چسب کاشی خمیری

1-در صورتیکه سطح زیر کار، از قبل دارای پوشش دیگری (مانند کاغذ دیواری) باشد، ابتدا و پیش از شروع کار باید پوشش قبلی را جدا نمود.

2-آماده سازی مناسب سطح زیر کار (در نظر باشد که اصولا سطوح لغزنده، بستر مناسبی برای کاشیکاری نمی باشد).در صورتیکه کاشیکاری روی کاشی، با توجه به اینکه زدودن هر گونه چربی از روی کاشی قدیمی بطور کامل و دقیق عملی نمی باشد توصیه میشود که سطوح لعابی کاشی قدیمی تیشه ای گردند. دمای محیط کار حداقل حدود 20 درجه سانتی گراد باشد. از افزودن آب و هر گونه مواد اضافی دیگر (سیمان، خاک سنگ،...) به محصول اکیدا خودداری شود. چسب از سرمای زیر صفر و نیز حرارت غیر متعارف دور نگهداشته شود.

3-حداکثر زمان نصب کاشی پس از اجرای لایه 15-10 دقیقه است .

4-اجرای بندکشی یک روز بعد از کاشیکاری دیوار و 3-2 روز پس از کاشیکاری کف صورت پذیرد .

5-از اضافه کردن مواد دیگر به ملات ساخته شده خودداری گردد .

6-پس از پایان کار لوازم و تجهیزات فورا" با آب تمیز شود. 

چسب کاشی ساروج اصل

در خرید این محصول باید توجه داشت که نمونه های تقلبی این محصول که به صورت زیرزمینی و با ظرف ها، شکل و شمایل و اسم های مشابه نظیر چسب ساروج فرتوک نیز در بازار موجود است و با قیمت ارزان و بسیار بی کیفیت عرضه می گردند. لازم به توضیح است که در تولید این چسب کاشی های تقلبی از هیچگونه مواد پلیمری استفاده نمی شود و به جای آن از نشاسته استفاده می گردد که ظاهری کاملا مشابه و گول زننده دارد اما در عمل خاصیت چسب های پلیمری را نداشته و به علت استفاده از ماده غذایی نشاسته بعد از مدتی دچار کپک زدگی، بوی نامطبوع و تغییر رنگ در پشت کاشی ها و همچنین باعث احتمال ریزش کاشی ها پس از مدتی می گردد. لذا خریداران و مصرف کنندگان محترم برای تشخیص چسب کاشی ساروج اصل لازم است به شکل ظروف، پسوند هایی نظیر فرتوک و یا پیشوندهایی در کنار نام ساروج، بارکد محصول، تاریخ تولید و انقضا بر روی درب محصول دقت نمایند. و لازم به توضیح است که چسب کاشی ساروج اصل در شرکت صنایع شیمیایی چسب و رزین قم تولید می گردد.

شما می توانید چسب کاشی ساروج را از فروشگاه اینترنتی بازارسفید با بهترین قیمت (مشاهده قیمت چسب کاشی ساروج) به صورت آنلاین خریداری کنید.

نظرات ( 2 نظر)

  1. اطلاعات مفید و کاملی بود در مورد نحوه استفاده و تشخیص ساروج اصل از نمونه های تقلبی
    • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به فروشگاه اینترنتی بازار سفید مراجعه فرمایید.

  2. بسیار اطلاعات کامل و مفصلی بود در مورد چسب کاشی ساروج، لطفا در مورد سایر چسب کاشی های بازار مثل شیمی ساختمان هم مطلب بذارید
    • با سپاس از توجه شما، حتما به زودی در مورد سایر چسب های ساختمانی نظیر شیمی ساختمان هم نقد و بررسی انجام خواهد شد.

ثبت نظر جدید

مجله بازار سفید

بازار سفید وبسایت جامع بررسی، مقایسه، نمایش قیمت بروز و فروش آنلاین خدمات و مصالح ساختمانی است که مصرف کنندگان را بطور مستقیم به تولید کنندگان مصالح ساختمانی با بهترین کیفیت و اطلاعات بروز متصل می نماید.